Виготовлення та замовлення акваріумів у Тернополі. Технологія конструювання акваріумних ніш.

Виготовлення та замовлення акваріумів у Тернополі. Технологія конструювання акваріумних ніш.


Майстерня скла та дзеркала «Склоландія» пропонує виготовлення акваріумів, вартість яких невисока, і якість відповідає найвищим стандартам і всім нормам безпеки. Акваріум на замовлення - це можливість отримати виріб за індивідуальними мірками - будь-якого розміру, конфігурації і кольору. Щоб замовити акваріум, зв'яжіться з нами або залиште заявку, Ми виготовимо акваріум будь-якої складності - для цього ми маємо багаторічний досвід роботи з необхідними матеріалами та інструментами.

Серед усього різноманіття пропонованих на ринку готових акваріумів, не завжди вдається знайти саме те, про що Ви мрієте. Вписати стандартний акваріум в неповторний інтер'єр - завдання не просте. Наприклад, в строгий, оброблений червоним деревом, кабінет керівника, слід встановити великий акваріум класичної форми з точно підібраною породою дерева для облицювання аквариумного комплексу. Акваріум великого розміру вимагає спеціальної опорної конструкції - металокаркас.  Виготовлення таких аквакомплексів вимагає дотримання високої точності в заданих розмірах. У всіх подібних випадках Вам потрібен акваріум, виконаний за індивідуальними параметрами - Акваріум на Замовлення.

Майстерня скла та дзеркала «Склоландія» виготовляє акваріумні комплекси будь-якого обсягу, конфігурації і обробки в прісноводому або морському виконанні «під ключ». Чому Вам слід звернутися саме до нас, в майстерня скла та дзеркала «Склоландія»?
Акваріум - технічно складна споруда. За покупками такого роду товарів слід звертатися до солідної компанії, яка може продемонструвати свої роботи не тільки на сторінках в Інтернеті або в барвистих каталогах, а й наочно, в експозиційних залах. Довіряти слід не тим, хто тільки обіцяє казкові акваріуми і не може довести свою компетентність, а тим, хто вже більше десяти років демонструє свої досягнення у власному в магазині, тим хто завжди на виду і кому надто дорога дісталася тяжкою працею репутація, щоб підводити Клієнта .
 
Злагоджена робота команди фахівців майстерні скла та дзеркала «Склоландія»  дозволяє провести всі етапи робіт якісно і в строк. Функціонуючий акваріум - це маленький живий світ, що вимагає трепетного і ніжного поводження з ним. Тільки фахівець, людина, щиро любить свою справу допоможе створити шматочок Коралового рифа або міні-басейн річки Амазонки в Вашому акваріумі і підтримувати його довгі роки.


Повернутися до списку новин