Оплата

При оформленні готової одиниці продукції із каталогу передбачається оплата у розмірі повної вартості товару. У випадку виготовлення товару на замовлення необхідно здійснити передоплату у розмірі 30% від вартості замовлення.

Способи опати:
  • Системи інтернет-банкінгу Приват 24
  • Сервіс електронних платежів Liqpay

Оплата послуг транспортної компанії здійснюється за рахунок одержувача при отриманні товару. Наші дзеркала мають спеціальну транспортну упаковку (пінопласт плюс багатошаровий картон або фанера залежно від розміру і типу дзеркала), яка максимально оберігає їх від можливих пошкоджень при доставці. Наш досвід показує, що відсоток бою становить менше 1%.

Доставка

Відповідальність за цілісність дзеркала в процесі доставки лежить на магазині. Доставка по м. Тернопіль - безкоштовна. Доставка в інші регіони здійснюється транспортними перевізниками "Нова Пошта" та "Delivery".

Після відправлення товару наш менеджер повідомляє Вам номер декларації, за яким Ви зможете отримати Ваше замовлення. Термін доставки по Україні становить до 2-3 робочих днів з моменту відправлення замовлення. Ознайомитися з тарифами, дізнатися адресу представництва у Вашому місті, відслідкувати переміщення Вашого замовлення Ви зможете на сайті транспортної компанії.

При отриманні дзеркала в службі доставки, Вам необхідно переконатися, що дзеркало не пошкоджене. Розкрийте упаковку при отриманні і перевірте дзеркало. Якщо дзеркало пошкоджене або розбите, необхідно зробити наступне:

  • Підпишіть акт про розбитті дзеркала, бланк якого повинна надати служба доставки, або вкажіть на товарно-транспортній накладній, що Ви відмовляєтеся від отримання дзеркала у зв'язку з його пошкодженням.
  • Розбите дзеркало поверніть службі доставки - ми надішлемо Вам нове дзеркало для заміни.
  • Для підтвердження факту проблемної доставки надішліть нам на електронну адресу копію зазначеного вище підписаного документу (акта або транспортної накладної).