Механічна обробка листового скла та дзеркала від підприємства "Склоландія"

Механічна обробка листового скла та дзеркала від підприємства "Склоландія"Порізка скла та дзеркала

Розкрій листового скла здійснюється за допомогою програми оптимізації. При цьому значно знижується кількість відходів і зменшується строк виконання замовлення, а розкрій виконується з високою точністю.

Свердління отворів

Виконуємо свердління отворів, використовуючи спеціальні професійні свердла циліндричної форми з алмазним напиленням.

Молірування (гнуття) скла

Метод термічної обробки скла, що дозволяє надавати йому необхідного радіусу вигину. Технологія молірування застосовується для отримання криволінійних скляних конструкцій, промислових і художніх виробів зі скла.

Шліфування та полірування

Первинна обробка кромки скла та дзеркала, в результаті якої усуваються дефекти пов'язані з розкроєм. Технологія полірування надає кромці скла необхідну якість блиску та прозорості.

Фацет

Декоративна обробка кромки на склі та дзеркалах шляхом зрізу його під кутом від 0 до 45 градусів. Фацет широко використовують при оформленні інтер'єру кімнати дзеркальною плиткою або мозаїкою.

Фотодрук та піскоструй

Використовується для художнього оформлення фасадів шаф-купе та кухні, скляних дверей і перегородок. Технологія нанесення зображення на скло дозволяє малюнку залишатися стійким до механічних впливів, миття та стирання.Повернутися до списку новин