Настінні дзеркала. Дзеркала в алюмінієвій рамі. Дзеркальна шафа

Настінні дзеркала. Дзеркала в алюмінієвій рамі. Дзеркальна шафа


Грамотне використання дзеркальних елементів в інтер'єрі дозволяє створити комфортне і елегантний простір ванної кімнати. В оновленій колекції, яку представляє майстерня скла та дзеркала "Склоландія", в широкому асортименті є дзеркала настінного типу і практичні дзеркальні шафи.

При виготовленні дзеркальних елементів наші постачальники використовують полотно, параметри якого відповідають показникам, зазначеним у ГОСТ. З метою збільшення безпеки, а також підвищення довговічності і вологостійкості дзеркального полотна, на його задню поверхню наклеюють спеціальну захисну плівку.

Рамні конструкції і декоративні елементи дзеркал для ванних кімнат виготовляються з вологостійкого МДФ, довговічність якого підвищується за рахунок застосування вологовідштовхувальної плівки, зафіксованої на поверхні МДФ в умовах високотемпературного режиму.

Популярним предметом інтер'єру є дзеркальні шафи. Їх місткий внутрішній простір розміщується за дверцятами. Такі вироби слід визнати дуже практичними, внаслідок їх оснащення зручними полицями, а також вбудованими освітлювальними приладами вологозахисного виконання.

Вони дозволяють організувати функціональне місце зберігання, косметичних продуктів, медичного приладдя і ліків. Подібна продукція сприяє створенню у ванній кімнаті акуратної і комфортної зони релаксації. Корпусні деталі таких шаф виконуються з МДФ, ламінованих по мембранно-вакуумній технології. Дзеркальні елементи покривають вологостійким покриттям. Якісна фурнітура, виконана за спеціальним проектом, а також ефектні декоративні елементи підкреслюють унікальний стиль цих конструкцій.

Майстерня скла та дзеркала "Склоландія" дозволяє знайти найкращий варіант для оснащення окремої ванної кімнати або суміщеного санвузла будь-яких розмірів. Оригінальна система кріплень і полегшена конструкція дає можливість монтувати підвісну мебель з дзеркальними елементами на стінах, виконаних з будь-якого матеріалу.

Повернутися до списку новин