Порізка дзеркал для шаф купе. Способи оформлення фасадів шаф купе

Порізка дзеркал для шаф купе. Способи оформлення фасадів шаф купе


Класика жанру - використання дзеркал при створенні інтер'єру чи декорування приміщення. Давно помічено, що окрім своєї основної функції - безпосереднього відображення людей і навколишніх предметів, - дзеркала володіють чудовою властивістю розширювати простір, робити його візуально більшим і світлішим. Тому поступово дзеркалами стали декорувати не тільки приміщення, а й меблі.

Одним із зручних майданчиків для реалізації своїх дизайнерських бажань або уяви служать дзеркала для шаф-купе. З одного боку, дзеркалом на фасаді нікого не здивуєш, а з іншого - здивуєш і ще як, бо фахівці, які використовують сучасні технології виробництва і обробки дзеркал, і професійні дизайнери разом здатні творити чудеса.
Великі дзеркала на всі двері / двері або фрагменти з дзеркал, комбіновані з іншими матеріалами, з малюнком, фацетом, гравіюванням або піскоструйною обробкою поверхні. Є безліч прийомів, що перетворюють дзеркала на фасаді шафи-купе в предмет справжнього мистецтва.
При декоруванні таких дзеркал можна відштовхуватися від конструкції шафи-купе (вбудований, класичний, кутовий або діагональний), або від його місця розташування (дитяча, спальня, передпокій і т.д.), або ж від загального дизайну приміщення.
Для нанесення малюнків на дзеркальні фасади шафи-купе можуть використовуватися різні технології - піскоструйна, вітражна або фотодрук. Все залежить від стильового оформлення приміщення.

Піскоструйна обробка дзеркала для шафи-купе дозволяє створити текстуру, додати об'єму малюнку або ж ефектно наносити матове покриття на частину дзеркала.

Фотодрук - прийом, що змушує дзеркало світитися, створювана гра світла нікого не зможе залишити байдужим. Цікаво, що друк за допомогою ультрафіолетового принтера безпосередньо на самому склі, можливий як з лицьового, так і зворотного боку.

Особливою вишуканістю володіють вітражні дзеркала. Примітно, що можна застосувати будь-яку колірну гамму і використовувати будь-який стиль, наприклад, що співпадає з вбудованими світильниками тої ж шафи-купе. Вітраж можна створити декількома техніками - фюзинг, заливний вітраж або вітраж Тіффані.

Для декорування дзеркал шаф-купе можна використати і традиційне дзеркало, але, наприклад, фацетне, тоноване під бронзу або в будь-який інший колір, буде виглядати більш ефектно.
Нарешті, варто відзначити, що сучасні дзеркала володіють стійкістю до ударів і навіть при розбитті спеціальне плівкове покриття із зворотного боку не дає їм обсипатися і поранити людину.

У дзеркальній майстерні зроблять дзеркала будь-якої форми і розміру, декорують їх під побажання клієнта, а досвідчені фахівці меблевих салонів завжди здатні зробити шафу-купе справжнім витвором мистецтва - красивим, стильним і сучасним.

Повернутися до списку новин