Порізка листового скла та дзеркала. Обробка кромки скла та дзеркала

Порізка листового скла та дзеркала. Обробка кромки скла та дзеркала


Сфера застосування скла настільки широка, що для кожного конкретного випадку необхідні індивідуальні розміри і форма матеріалу. Дзеркальна і скляна майстерня «Склоландія» не тільки продає листове скло та дзеркало, але і ріже його на замовлення в м.Тернополі та області. Нашими фахівцями здійснюється різання скла на замовлення за розмірами клієнта:проста (з отриманням в результаті прямокутного скляного елемента);
  • фігурна (виготовлення з прямокутної заготовки скляних деталей
  • складних геометричних форм практично будь-якої форми і складності).

Якщо вам знадобиться замовити порізку скла або дзеркала, ціна (за квадратний метр) послуги буде залежати не тільки від складності, але і від обсягів робіт. Для великих замовлень ми передбачили гнучку систему знижок. Дзеркальна і скляна майстерня «Склоландія» також готова допомогти вам з обробкою кромки скляного виробу та встановленням  фурнітури. Ми надаємо такі додаткові послуги як:
  • Шліфування кромки скла. Дозволяє робити контур, навіть у товстого скла, красивим і міцним, є необхідною процедурою перед загартуванням скла. Після шліфування, кромка скла стає трохи закругленою і матовою. Завдяки шліфовці кромка скла є безпечною для рук, стає міцнішою і  не лопається в печі при загартуванні.
  • Полірування кромки скла. Дана процедура проводиться після шліфуванням скла і дозволяє досягти ефекту прозорості на кромці. Полірована кромка виглядає дуже естетично.
  • Свердління отворів. Отвори в дзеркалах і склі використовуються для встановлення ручок, петель, полкотримачів, замків, світильників і так далі.
  • Фацет. Спосіб обробки кромки дзеркала шляхом зрізу його кромки під кутом 45 градусів. Надає дзеркалу привабливості та естетичного вигляду.
Порізка листового скла - це процес, що полягає у виготовленні плоскої скляної деталі необхідної форми і розмірів шляхом відділення цієї деталі від скляної заготовки більшого розміру. Найпоширеніші пристосування для різання скла - роликові й алмазні склорізи. Роликовим склорізом ми користуємося в побутових умовах, так як він простий у використанні і доступний за ціною. За допомогою алмазних склорізів здійснюється різання скла в нашій майстерні «Склоландія». Принцип дії алмазного і роликового склорізів однаковий - нанесення на скло поздовжньої подряпини, по лінії якої згодом здійснюється злам. Однак алмазний інструмент є все ж більш високотехнологічним пристроєм, він також дозволяє виконувати фігурну нарізку.

Етапи порізки листового скла та дзеркала:
  1. Розмітка. Для початку скляну заготовку ретельно очищають, видаляючи пил, бруд, всілякий наліт. Лист скла 2 мм., 4 мм., 5 мм, або 10 мм. кладуть на рівну горизонтальну поверхню. Розмітку виконують з використанням маркера для скла та точних вимірювальних приладів. Важливо зробити розмітку таким чином, щоб кількість відходів виявилося мінімальною. Особливо це стосується фігурного різання. Сьогодні існують спеціальні комп'ютерні програми, які дозволяють оптимізувати процес розкрою скла і прискорити його. Якщо мова йде про невеликі обсяги робіт, проектування виконується за допомогою олівця і паперу або безпосередньо в процесі різання.
  2. Проведення подряпини. Від наміченої маркером лінії відступають відстань, рівну половині ширини колодки алмазного склоріза, і прикладають товсту лінійку. Майстер тримає склоріз в руці подібно кульковій ручці, визначивши оптимальне положення для різання. Алмаз повинен знаходитися перпендикулярно або майже перпендикулярно площині скла. Подряпину прокреслюють плавним рухом склоріза на себе, злегка притискаючи інструмент до скла. Тут слід звернути увагу на звук при різці і характер самої подряпини. Скло при різанні має потріскувати. Якщо чути скрип або вереск, це говорить про неякісний інструмент. Подряпина повинна бути прозорою, ледь помітною. Яскраво виражена біла риса - ознака штучного алмазу, за допомогою якого можна тільки подряпати, але не розрізати скло.
  3. Відламування деталі. Якщо розміри деталі дозволяють, то її відламують руками, попередньо постукавши по зворотному боці лінії зрізу головкою інструменту. Якщо елемент дуже вузький, слід скористатися спеціальними виїмками на голівці склоріза, використовуючи рукоятку як важіль, або звичайними плоскогубцями. Рухи повинні бути короткими і впевненими, тоді скло відламається бездоганно рівно. Відламувати деталь потрібно відразу ж після проведення алмазом риси. Через декілька хвилин це зробити буде неможливо, подряпина змінить свій характер, що зумовлено властивостями скла. Необхідно приступити до відокремлення деталі від заготовки якомога швидше, так як витяг фігурних елементів може зайняти деякий час.
Вас цікавить порізка листового скла та дзеркала? Приходьте до нас в дзеркальну і скляну майстерню «Склоландія». Ми гарантуємо високу якість роботи і індивідуальний підхід до кожного замовника. Наша майстерня пропонує так само фігурне різання, різання скла круглої форми, різання скла за вашим шаблоном, різання скла для меблів.  У скляній майстерні "Склоландія" передбачена термінова порізка та виготовлення деталей за розмірами замовника.


Повернутися до списку новин