Як вибрати дзеркало для дому

Як вибрати дзеркало для дому


Нещодавно в наших порадах ми розповідали Вам, на що потрібно звернути увагу, щоб правильно підібрати дзеркало у ванну кімнату. Допустимо Ви наслідували всі наші поради, визначилися з формою і розміром дзеркала, його місцезнаходженням. Здавалося б, що ще потрібне! Але тут теж існує низка тонкощів, які необхідно враховувати. Наприклад, потрібно знати, що звичайне дзеркало для використання у ванній кімнаті не годиться. Підвищена вологість і перепад температур дуже швидко призведуть до пошкодження металевої плівки, що неминуче призведе до погіршення її якостей, що відбивають. Дзеркала, що встановлюються у ванній кімнаті, повинні бути оснащені багатошаровим покриттям, якому не страшна волога і температурні перепади. Основою для цих покриттів є природна смола, яка не пропускає пар і не допускає того, щоб відшаровувалася амальгама.

Дзеркала для ванної кімнати виготовляються так само, як і звичайні дзеркала, відрізняється лише покриття, яке наноситься на останній стадії обробки. На них наноситься не алюмінієве напилення, а срібне. Дзеркала зі срібним покриттям мають чудові оптичні властивості. Їхня ідеально гладка поверхня видає зображення без будь-яких спотворень. Якщо дзеркало поміщено в раму, то необхідно переконатися, щоб вона також була виготовлена з матеріалу, що витримує перепади температур і конденсат. Найкраще вибирати раму з нержавіючої сталі чи пластику.

Нагадаємо, що всі дзеркала, представлені на нашому сайті skloland.com.ua, виготовлені з урахуванням всіх вимог, яким повинні відповідати дзеркала для ванних кімнат. Купуючи дзеркало у нас, Ви можете бути впевнені, що воно Вас не розчарує і прослужить довгі роки!

Повернутися до списку новин