Алюмінієвий профіль виготовляється на автоматизованих технологічних лініях, методом екструзії зі сплаву первинного алюмінію марки АД 31. Нанесення декоративно-захисного покриття – анодування, проводиться спеціальним електростатичним методом, що забезпечує екологічну безпеку, естетичну привабливість і прекрасні експлуатаційні якості нашої продукції. Покриття профілів декором «під дерево» отримується з використанням методу огортання полімерною плівкою «Декорал» (спеціальна багаторівнева технологія, яка включає в себе тралення, полімерізацію і пасивацію метала, а також методом зовнішньої ламінації декоративними «під дерево» матовими плівками PVC.

Боковий профіль А06

Боковий профіль А119

Боковий профіль А07

Боковий профіль А120

Відкривна система “ADS” – може використовуватись як самостійна система, так і в поєднанні з розсувною системою нашої компанії. Завдяки тому, що боковий профіль який використовується відкривній системі “ADS” є спільним з розсувною системою – це дає можливість створювати комбіновані шафи які додадуть різноманітності будь-якому інтер’єру та зробить його ще більш функціональним. Наповненням в дверях можна використовувати будь-який матеріал товщиною 4-10мм. Механізми які ми використовуємо в даній системі, виготовляються в Польші на фабриці “Sevroll”, що гарантує їх якість та довговічність експлуатації. Компанія “ADS” радить використовувати відкривну систему в шафах, ширина яких не перевищує 1м., а рекомендована ширина одних дверей не повинна перевищувати 700мм

Боковий профіль А06

Боковий профіль А119

Боковий профіль А07

Боковий профіль А120

Складальна система “ADS” – це нова технологія розсувних дверей. Складальна система дверей “ADS” рішуче набирає популярності у вибагливих споживачів. Найголовнішою перевагою системи є можливість її використання у вузьких шафах. Оригінальний дизайн – чудовий акцент на індивідуальність Вашого житлового простору. Як наповнення в дверях складальної системи, можна використовувати майже весь спектр матеріалів, що використовуються в меблевій індустрії. Виробником механізмів для системи є фабрика “Sevroll”. Також ми рекомендуємо використовувати двері складальної системи в шафах шириною до 120 сантиметрів, що забезпечити найкращий доступ до корисного об’єму шафи.

Боковий профіль А06

Боковий профіль А119

Боковий профіль А07

Боковий профіль А120

Підвісна система “ADS” – це краса у поєднанні з функціональністю. Головною перевагою системи підвісних дверей “ADS” є відсутність нижньої направляючої. Завдяки чому зберігається цілісним та неушкодженим покриття Вашої підлоги. Напевне, нікому не подобається коли двері голосно грюкають чи скриплять на завісах. З дверима зібраними за допомогою алюмінієвого профілю, що використовується у підвісній системі, такого не буває. Технологія виробництва підвісної системи гарантує безшумне та плавне ковзання дверей. Систему підвісних дверей “ADS” найкраще використовувати для: - вирішення проблем перекриття дверних прорізів у квартирах з вузькими коридорами; - створення гардеробних кімнат без необхідності будівельних робіт; - розділення кімнат на окремі приміщення; Також компанія “ADS” звертає увагу, що розсувні двері не забезпечують найкращу ізоляцію від пилу та шуму, а також не вберігають від проникнення у приміщення сторонніх запахів та осіб.

Боковий профіль А06

Боковий профіль А119

Боковий профіль А07

Боковий профіль А120

При створенні естетичного дизайну кімнати шафи купе вирішують відразу кілька завдань: вони прикрашають інтер'єр і допомагають вирішити проблему, де зберігати безліч необхідних у побуті речей. На великій кількості полиць можна помістити не тільки білизну і одяг, а й книги, і коробки з взуттям, і навіть посуд. Залежить від того, в якій кімнаті буде розташована ваша шафа купе.

Шафи купе міцно закріпилися в сучасному інтер'єрі, та це й не дивно. Володіючи хорошою місткістю, вони вимагають менше місця. Особливо популярні зараз недорогі шафи купе від виробника з декоративними фасадами. Різні комбінації ламінату, піскоструминний малюнок на дзеркалі - це все робить вашу шафу купе в своєму роді унікальною і робить інтер'єр більш вишуканим. Ви зможете підібрати найбільш підходящу для себе модель як по дизайну, так і за внутрішнім наповненням. Якщо Ви не змогли визначитися з типовою моделлю або наповненням шафи - ми раді запропонувати Вам виготовити шафу купе на замовлення.

Купити шафу купе недорого і «до душі», вибираючи по каталогу дуже просто. Знаходьте в інтернет-магазин «Склоландія», вибирайте цікаву для вас модель, відкривайте сторінку з детальною інформацією про шафу купе і приступайте до розрахунків. Для цього потрібно знати, якого розміру Вам потрібна шафа-купе. Зверніть увагу, що ви можете замовити неглибокий шафа - всього 40 см, що значно заощадить простір у вашій кімнаті. Навіть якщо ви визначите для себе комбіноване наповнення - поєднання білизняних відділень з платтяними, при такій невеликій глибині в шафу купе встановлюються висувні кронштейни для вішалок. Тому навіть сама неглибока шафа купе не стає менш місткою.

Вибираєте ви дорогу за ціною модель або преміум-класу, розібратися в тонкощах замовлення вам допоможуть наші ввічливі фахівці. Всі подробиці покупки товару в Тернополі або по області, вам підкажуть менеджери майстерні скла та дзеркала "Склоландія".